Ankara DGS Dersanesi Hakkında

Kızılay’daki DGS Dersanemizde yoğun ve etkili bir çalışma süreciyle sizi DGS’ye hazırlıyoruz.

Ankara’nın En İyi DGS Dersanesi Olma Hedefiyle Çalışıyoruz.

Dikey Geçiş Sınavı hazırlık sürecinin yoğun ve yorucu olduğunu biliyoruz. İstediğiniz bölüme geçebilmek için harcadığınız zaman ve enerjinin güzel sonuçlanması için etkili bir sistem kurduk. Tecrübemiz yıllardır binlerce öğrenciyi hayalleri ile buluşturdu. Bu sayede Ankara DGS dersaneleri arasında önemli bir yer edindik.

Sadece DGS Hazırlığı

En iyi yaptığımız işi yapıyor, sizi DGS’ye hazırlıyoruz. Ankara’daki pek çok kurumdan farklı olarak biz sadece bir DGS dersanesi olarak hizmet veriyoruz.

Etkili ve İspatlanmış Yöntemler

Haftada 2 gün ders anlatımları ve soru çözümleri ile başlayan süreci yoğun bir kamp dönemi ile zirveye çıkarıyoruz. İsteğe bağlı olarak özel ders veriyoruz.

%95 Yerleştirme Oranı

Sınıf dersleri, soru çözümleri ve etkin rehberliğimiz sayesinde %95 yerleştirme oranı ile şimdiye kadar binlerce öğrencimizin DGS’yi kazanmasına vesile olduk.

Butik DGS Dersane Sınıfları

Öğrencilerimize yeterli zamanı ve dikkati verebilmek adına Ankara DGS dersanesi sınıflarımızın kapasitesini küçük tuttuk. Böylece eğitmenlerimiz öğrencilerimizin gelişimini daha rahat takip edebiliyor ve gerek ders anlatımı, gerekse soru çözümlerini daha verimli geçirmenizi sağlıyor.

Bilgilerini pekiştirmek veya eksiklerini sınıf dışında gidermek isteyen öğrencilerimize birebir derslerle destek oluyoruz.

Ankara DGS Dersanemizi Tercih Etmeniz için Bazı Nedenler

Yılların Tecrübesi

DGS Kursumuz DGS Sınavı hazırlığı konusunda en saygın ve güvenilir isimlerin arasındadır. Bu güven yıllardır DGS’ye hazırladığımız binlerce öğrencinin bizlere en büyük armağanıdır.

DGS’de Uzman Eğitmenler

Eğitmenlerimizin hepsi DGS hazırlığında uzmandır. Sadece DGS hazırlık kursu verdiğimiz için tüm enerjimiz ve bilgimizi bu konuya yönlendirdik.

Başarısı İspatlanmış Bir Hazırlık Süreci

675 ders saati,  52 test, soru çözümleri, öğrenci danışmanlık ve rehberlik sistemimizle %95 yerleştirme oranına sahibiz.

Kızılay’da Kolay Ulaşım

Ankara’nın neresinde olursanız olun Kızılay’daki DGS dersanemize kolayca ulaşabilirsiniz. 

Öğrencilerimiz DGS Dersanemiz Hakkında Neler Söylüyor?

Kontenjan ve Kurs Bilgisi Alın

Butik bir DGS dersanesi olduğumuz için açtığımız kursların kontenjanı genelde kısa sürede doluyor. Güncel kurs başlama tarihleri ve kontenjan olup olmadığını öğrenmek için bize ulaşabilirsiniz. Ayrıca sınav hazırlık süreci, tercih danışmanlığı ve rehberlik hizmetlerimiz ile kurs ücretleri hakkında da bilgi alabilirsiniz.

Scroll to Top