Ankara DGS Kursu Fiyatları

%95 yerleştirme oranı ve uygun DGS dersanesi ödeme seçenekleri ile DGS hazırlığında bizimle başarıya ulaşın.

Ankara DGS Kurs Ücretleri

DGS Kursu Fiyatları Hakkında

Ankara DGS Kursu yılların verdiği deneyimle Kızılay’daki kursumuzda sizleri DGS’ye hazırlıyor. DGS’de %95 lik yerleştirme oranı ile Ankara’nın alanında en başarılı kurslarından birisiyiz. 

Ankara DGS Kursu olarak size en uygun programı ve çalışma ortamını sağlıyoruz. Size de sadece çalışarak hayallerinizdeki bölümü kazanmak kalıyor. Kurs fiyatları tercih ettiğiniz kurs formatına göre değişiklik gösterebildiği için güncel bilgileri bize ulaştığınızda veriyoruz.

Ankara DGS Kursu fiyatları ve ödeme seçenekleri ile ilgili bilgi almak için lütfen bizi arayın ya da iletişim formunu doldurun. En kısa sürede sizi arayarak Ankara DGS Kursu ücretleri ile ilgili bilgi vereceğiz.

DGS Kurs Fiyatları Bilgi Formu

DGS Grup Dersleri

Haftaiçi sabah, öğle ve akşam haftasonu sabah ve öğle olmak üzere DGS Ankara Kursunda herkese uygun bir zaman var. Size en uygun zamanı seçerek DGS grup derslerine katılabilirsiniz.

DGS Hazırlık Özel Ders

Grup dersleri ile yetinmeyen öğrencilerimiz için talep ettikleri saatlerde alanında uzman öğretmenlerimizle özel ders imkanı da sunuyoruz. DGS özel dersleri konusunda öğrencilerimize kolaylıklar sağlıyoruz.

Öğrenci Koçluk Sistemi

DGS ye hazırlanmak emek ve disiplin gerektiren uzun bir süreçtir. Öğrencilerimizin hayallerine kavuşması için bu süreçte öğrenci koçluk sistemi ile öğrencilerimize destek veriyoruz. 

Kişiye Özel Ders Çalışma Programı

DGS ye hazırlanırken her öğrencimizin yoğunluğunu ve seviyesini göz önünde bulundurarak öğrenciye özel ders çalışma programı hazırlıyoruz ve takip ediyoruz. 

Uygun ve Esnek Ödeme Seçenekleri

Ankara Kızılay’daki DGS kursumuza kayıt yaptırdığınızda sizleri deneyimli ve sizin başarınız için sınava hazırlık, sınav ve tercih sürecinde sürekli yanınızda olacak bir kadro ile tanışacaksınız. Bunlara ilave olarak, DGS kursu ücretlerinde farklı ve esnek ödeme seçenekleri sunuyoruz.

Farklı Kurs Seçenekleri; Tek DGS Kursu Fiyatı

Grup dersleri

Haftada 2 gün Matematik ve Türkçe olmak üzere 440 saat sınıf dersi.

Yoğunlaştırılmış kamp dönemi

Yoğunlaştırılmış sınava hazırlık kamp döneminde 225 saatlik ilave sınıf dersi ve 40 adet deneme sınavı.

52 adet deneme sınavı

40 tanesi yoğunlaştırılmış kamp döneminde olmak üzere toplam 52 adet deneme sınavı.

Birebir dersler ve Öğrenci Koçluk Sistemi

Birebir etüt imkanı ve kişiye özel ders çalışma programlarına ilaveten öğrenci koçluk sistemi hizmeti.

Eski Öğrencilerimizin DGS Ankara Kurs Fiyatları ve Kursumuz Hakkındaki Yorumları

DGS Kursu Fiyatları, Kampanyalar ve Ödeme Seçenekleri Hakkında Bilgi Alın

Kısıtlı kontenjanlarımız nedeniyle açtığımız kurslar erkenden dolabiliyor. Kontenjanlar ve Ankara DGS kursu ücretleri hakkında güncel bilgi için bizlere ulaşabilirsiniz. Ücretler, ödeme seçenekleri ve kurslarımız hakkında detay bilgileri öğrenebilirsiniz.

Scroll to Top